Slovenčina Čeština English Deutsch
Váš nákupní košík je prázdný.
Vítejte, můžete se přihlásit.

RYCHLÉ PLATBY






VÝPRODEJ

Každý den aktualizováno

Filtr:

DVD
BLURAY
papírové DVD
3D Blu-ray

V ceně:

Od: CZK
Do: CZK

Label:

Žáner:

Filter - Knihy:

Audio Knihy
Kalendáře
Diáře

V ceně:

Od: CZK
Do: CZK

Label:

Žáner:

Filtr:

CD
Vinyly/Lpíčka
Singly
SACD
DVD
Blu-ray
Výběrovky

V ceně:

Od: CZK
Do: CZK

Label:

slovenské
české

Žánr:

Rok vydání:

Dostupnost

Zobrazit seznam / mřížka
Zobrazit
Řadit podle
pouze zboží skladem


SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT6 SFTP PVC 7M ŽLUTÝ
231 Kč 210 Kč
skladem
SOLARIX
2015. Patch kabel CAT6 SFTP PVC 10m žlutý PŘEHLED Patch kabely v produktové skupině Solarix – CAT6 se vyznačují vysokou spolehlivostí a vynikající funkčností, a to i při zvýšené zátěži nebo pou..
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT6 SFTP PVC 10M ŽLUTÝ
302 Kč 275 Kč
skladem
SOLARIX
2015. Patch kabel CAT6 SFTP PVC 10m žlutý PŘEHLED Patch kabely v produktové skupině Solarix – CAT6 se vyznačují vysokou spolehlivostí a vynikající funkčností, a to i při zvýšené zátěži nebo pou..
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT6 SFTP PVC 0,5M ŽLUTÝ
86 Kč
skladem
SOLARIX
2015. Patch kabel CAT6 SFTP PVC 10m žlutý PŘEHLED Patch kabely v produktové skupině Solarix – CAT6 se vyznačují vysokou spolehlivostí a vynikající funkčností, a to i při zvýšené zátěži nebo pou..
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT6 SFTP PVC 1M ŽLUTÝ
98 Kč
skladem
SOLARIX
2015. Patch kabel CAT6 SFTP PVC 10m žlutý PŘEHLED Patch kabely v produktové skupině Solarix – CAT6 se vyznačují vysokou spolehlivostí a vynikající funkčností, a to i při zvýšené zátěži nebo pou..
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT6 SFTP PVC 2M ŽLUTÝ
123 Kč
skladem
SOLARIX
2015. Patch kabel CAT6 SFTP PVC 10m žlutý PŘEHLED Patch kabely v produktové skupině Solarix – CAT6 se vyznačují vysokou spolehlivostí a vynikající funkčností, a to i při zvýšené zátěži nebo pou..
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT6 SFTP PVC 5M ŽLUTÝ
167 Kč 152 Kč
skladem
SOLARIX
2015. Patch kabel CAT6 SFTP PVC 10m žlutý PŘEHLED Patch kabely v produktové skupině Solarix – CAT6 se vyznačují vysokou spolehlivostí a vynikající funkčností, a to i při zvýšené zátěži nebo pou..
Trust  - TRUST BLUETOOTH 4.0 USB ADAPTER
360 Kč 328 Kč
skladem
Trust
2014. Miniaturní adaptér Bluetooth 4.0 s rozhraním USB umožňuje bezdrátově propojit notebook s telefonem Specifikace produktu: * Miniaturní adaptér USB vybaví počítač technologií Bluetooth 4.0 (Smar..
4WORLD  - 4WORLD SIEŤOVÝ KÁBEL RJ45, S KRYTKOU, CAT. 5E UTP, 20M, ŠEDÝ
92 Kč
skladem
4WORLD
2014. 4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 20m Gray FTP/STP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 20m Šedý
4WORLD  - 4WORLD PATCH KABEL RJ45 CAT5 UTP 15M BLUE
98 Kč
skladem
4WORLD
2014. 4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 15m Blue FTP/STP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 15m Modrý 4World Patch kabel RJ45 Cat5 UTP 15m Blue FTP/STP Category 5 4 páry vodi..
TP-LINK  - TP-LINK TL-WR1043ND 2.0 WIRELES ROUTER, 450 MBPS, 4-PORT 10/100/1000 MBPS GIGABIT SWITCH, ..
1723 Kč 1570 Kč
skladem
TP-LINK
2015. Bezdrátový gigabitový směrovač 300 Mbit/s Ultimate Wireless N TL-WR1043ND je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti obsahující směrovač pro sdílení internetu a 4port..
4WORLD  - 4WORLD SIEŤOVÝ KÁBEL RJ45, S KRYTKOU, CAT. 5E UTP, 5M, MODRÝ
51 Kč
skladem
4WORLD
2014. 4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 5.0m Blue FTP/STP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 5.0m Modrý
4WORLD  - 4WORLD SADA: KABEL UTP CAT.5E 25M + KRIMPOVACIE KLIEŠTE PRE RJ45 + 10 KS. RJ45
443 Kč 403 Kč
skladem
4WORLD
2014. 4World Patch kabel 25m Gray + kleště + 10ks RJ45 UTP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 10x RJ 45 konektor 1x Krimpovací kleště PVC Délka 25m Šedý
ASUS  - ASUS USB DONGLE USB-AC51 / USB2.0 / 802.11AC/A/B/G/N / 2.4GHZ/5GHZ DUALBAND
766 Kč 698 Kč
skladem
ASUS
2015. Snadný způsob, jak notebookům a stolním počítačům přidat Wi-Fi rozhraní 802.11ac nové generace ASUS USB-AC51 je nejmenší USB Wi-Fi adaptér podporující standard 802.11ac, který okamžitě dopl..
4WORLD  - 4WORLD SIEŤOVÝ KÁBEL RJ45 BEZ KRYTKY, CAT. 5E UTP, 1.8M, ZELENÝ - RETAIL
31 Kč
skladem
4WORLD
2014. 4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 1.8m Green FTP/STP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 1.8m Zelený
TENDA  - TENDA S105 5X10/100 MINI ECO SWITCH, DESKTOP
205 Kč 187 Kč
skladem
TENDA
2013. Technické parametre : Porty : 5 x 10/100Mbps LAN Prenosové média : 10Base-T: Cat. 3 alebo vyššie UTP/STP; 100Base-TX:Cat. 5 UTP/STP 1000Base-T:Cat.5e UTP Spotreba : 2,7W Výstupné napätie : AC 9..
ASUS  - ASUS DSL-N10 ADSL N150 ROUTER
855 Kč 779 Kč
skladem
ASUS
2014.  Asus dsl-n10 je 2-in-1 zariadenie, ktoré slúži ako káblový a bezdrôtový modem a router.  Spája v sebe všetky funkcie oboch typov zariadení, a pridáva k nim celý rado funkcií, ..
ASUS  - ASUS USB-N10 NANO USB WIFI KLIENT
284 Kč 259 Kč
skladem
ASUS
2014.  O 25 % větší pokrytí signálem rozšiřuje možnosti bezdrátového připojení funkce softwarového přístupového bodu pro bezpečné sdílení bezdrátového připojení k internetu ..
OEM  - OEM PATCH KÁBEL UTP CAT 5E, 3M - ZELENÝ
42 Kč
skladem
OEM
2014. Patch cord UTP, 3m, propojovací kabel s konektory RJ45. Modrý. - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - baleno v sáčku s EAN kode..
GEMBIRD  - GEMBIRD KABEL OPTICKÝ TOSLINK, 10M
276 Kč 252 Kč
skladem
GEMBIRD
2011. Popis: optický audio kábel Gembird Konektory TOS(M) - TOS(M) Dĺžka 10m Farba čierna Toslink optical cable Perfect link between a DVD/Blu-ray player and your audio equipment
4WORLD  - 4WORLD PATCH KABEL CAT5E UTP 305M WIRE GRAY
901 Kč 821 Kč
skladem
4WORLD
2016. Originálny P/N06551Názov produktu4Wo
ATEN  - ATEN PREMIUMCORD HDMI EXTENDER NA 60M
1403 Kč 1279 Kč
skladem
ATEN
2015. PremiumCord HDMI extender na 60m přes jeden kabel Cat5e/Cat6. Zařízení umožňuje po jednom síťovém kabelu přenést HDMI FULL HD signál až na 60 m. - Podporuje FULL HD 1080p až na 60 m - 10.2 Gb..
SOLARIX  - SOLARIX KEYSTONE CAT5E STP RJ45 ČERNÝ SAMOŘEZNÝ
112 Kč
skladem
SOLARIX
2016. Keystone Solarix CAT5E STP RJ45 černý samořezný PŘEHLED Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které není nutné použít zařezávací nástroj. Tyto keystony bez..
ASUS  - ASUS DSL-N14U B1 ADSL 4XFE 2DBI 2XANT. ROUTER
1256 Kč 1144 Kč
skladem
ASUS
2014.  Asus dsl-n14u router adsl modem s wi-fi rýchlosťou až 300mbit / s.  Nahrádza adsl modem od vášho poskytovateľa internetových služieb, úsporu miesta a zníženie neporiadok. ..
HUAWEI  - HUAWEI USB LTE MODEM E3372H, T-MOBILE
1386 Kč 1263 Kč
skladem
HUAWEI
2015. USB modem HUAWEI E3372h představuje nepatrně vylepšený model úspěšného modemu HUAWEI E3372. Modem podporuje mobilní internet s rychlostí stahování dat až 150 Mb/s, a to pomocí vyspělé technolog..
DATACOM  - DATACOM PATCHKABEL 20M , UTP , CAT5E , RJ45, ŠEDÝ
147 Kč 134 Kč
skladem
DATACOM
2015. Patchkabel 20m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý. Kabely jsou vyrobeny z mědi. Patchkabel 20m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý. Kabely jsou vyrobeny z mědi.
OEM  - OEM DIGITÁLNÍ USB 2,0 MIKROSKOP KAMERA ZOOM 200X
1045 Kč 952 Kč
skladem
OEM
2016. Digitální USB 2,0 mikroskop (mikroskop kamera), zvětšení až 200x Popis Digitální USB mikroskop (mikroskopická USB kamera) s přísvitem, 2 Mpix, zvětšení až 200x, možnost foto a video. Součást..
4WORLD  - 4WORLD SIEŤOVÝ KÁBEL RJ45 S KRYTKOU, CAT. 5E UTP, 1.8M, MODRÝ
21 Kč
skladem
4WORLD
2014. 4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 1.8m Blue FTP/STP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 1.8m Modrý
MIKROTIK  - MIKROTIK SFP MODUL GPON ONU 3,3V
2883 Kč 2627 Kč
skladem
MIKROTIK
2015.  PŘehled gpon onu modul umožňuje použít jakýkoliv routerboard prostřednictvím sfp portu ve fiber-to-home instalacích bez použití dalších speciálních modemů či software.  K..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 1920 48G POE+ (370W) SWITCH
29763 Kč 28109 Kč
4 týdny
HP Enterprise
2015. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovens
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE R120 WIRELESS 11AC VPN WW RTR
7217 Kč 6575 Kč
skladem
HP Enterprise
2016.  J9976a přehled - 1x rj-45 autosensing 10/100/1000 wan port - 4x rj-45 autosensing 10/100/1000 lan porty - dual radio 802.  11 a/b/g/n/ac complaint access point.  - pokročilé ..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 1920 48G SWITCH
11520 Kč 10496 Kč
skladem
HP Enterprise
2016. Porty 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIP..
TRITON  - TRITON 19\
7167 Kč 6530 Kč
skladem
TRITON
2015. Stojanový rozvaděč určený pro datové a telekomunikační rozvody. Jeho robustní ocelová konstrukce a vysoká kvalita zpracování zaručují vynikající užitné vlastnosti. Díky do detailu propraco..
CISCO  - CISCO SPA301 1-LINE IP PHONE
1341 Kč 1222 Kč
skladem
CISCO
2013. Hardware Features • Voicemail message waiting indicator light • Voicemail message retrieval button • Volume control • Redial Button • Flash Button • Standard 12-button dialing pad • High-q..
CISCO  - CISCO SG500-52 48X10/100/1000, 4XGIG(2X5G SFP) STACKABLE MANAGED SWITCH
30497 Kč 27787 Kč
skladem
CISCO
2013. •True stacking •Highly secure authentication and access limitations •Quality of service for prioritizing communication •Remote management •IPv6 support •Network-wide auto voice deployments ..
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT6 UTP PVC 7M ŽLUTÝ SNAG PROOF
123 Kč 112 Kč
skladem
SOLARIX
2015. Patch kabel CAT6 UTP PVC 1m žlutý PŘEHLED Patch kabely v produktové skupině Signamax se vyznačují vysokou spolehlivostí a vynikající funkčností, a to i při zvýšené zátěži nebo použití v n..
4WORLD  - 4WORLD SIEŤOVÝ KÁBEL RJ45 S KRYTKOU, CAT. 5E UTP, 15M, ČERVENÝ
90 Kč
skladem
4WORLD
2015. 4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 15m Red FTP/STP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 15m Červený
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 1850 48G 4XGT POE+ 370W SWITCH
44719 Kč 42235 Kč
4 týdny
HP Enterprise
2016.  Jl173a přehled - management: smart manged - layer 2: l2 switching - 24x poe+ 10/100/1000 rj45 portů + 24x 10/100/1000 rj45 portů + 4x 1/10base-t rj45 porty - montáž do 19“ racku.  ..
TRITON  - TRITON 19\
14386 Kč 13107 Kč
skladem
TRITON
2013. Stojanový rozvaděč určený pro datové a telekomunikační rozvody. Jeho robustní ocelová konstrukce a vysoká kvalita zpracování zaručují vynikající užitné vlastnosti. Díky do detailu propraco..
ZYXEL  - ZYXEL DUAL RADIO AP 802.11A/N 8XSSID NWA3560-N
8714 Kč 7939 Kč
skladem
ZYXEL
2016.  Nwa3560-n nwa3560-n-eu0101f 802.  11a/n dual radio wireless business access point, wpa2, wmm, auto traffic classifier, 8 ssid, central management up to 23 aps number of antenna: 4 extern..
ALLIED TELESIS  - ALLIED TELESIS 16X10/100 SMART+2SFP AT-FS750/16
4826 Kč 4397 Kč
skladem
ALLIED TELESIS
2015.  10/100tx x 16 ports websmart switch with 1000t/sfp x 2 combo ports the websmart at-fs750/16 features 16 10/100tx ports + 2 combo tri-speed copper/sfp ports for gigabit connections.  It ..
SOLARIX  - SOLARIX INSTALAČNÍ KABEL CAT6 UTP PE VENKOVNÍ 500M
7132 Kč 6498 Kč
skladem
SOLARIX
2016. Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PE venkovní 500m PŘEHLED Tento instalační kabel z produktové řady Solarix - kategorie 6 s označením SXKD-6-UTP-PE je venkovní nestíněný kabel s polyethylenovým..
OEM  - OEM PATCH KÁBEL UTP CAT 5E, 0,25M - ČERNÝ
14 Kč
skladem
OEM
2014. Patch cord UTP, 0,25m, propojovací kabel s konektory RJ45.
TRITON  - TRITON 19\
3690 Kč 3362 Kč
skladem
TRITON
2013. Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží. POPIS, ÚČEL POUŽITÍ: 19“ jednodílný nástě..
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT5E SFTP PVC 7M ŠEDÝ SNAG PROOF
129 Kč 117 Kč
skladem
SOLARIX
2015. Patch kabel CAT5E SFTP PVC 7m šedý snag proof PŘEHLED Systém strukturované kabeláže Solarix – CAT5E nabízí kvalitní patch kabely, které se vyznačují výbornými přenosovými vlastnostmi, spole..
ZYXEL  - ZYXEL 24G 4SFP GB NEBULA CLOUD MAN.POE NSW100-28P
20470 Kč 19333 Kč
4 týdny
ZYXEL
2016. Switche Zyxel Nebula dokážu do nových zariadení v sieti automaticky stiahnuť aktuálnu konfiguráciu za účelom jej automatického nastavenia bez prítomnosti sieťových odborníkov. Všetky switche Zyx..
OEM  - OEM PATCH KÁBEL UTP CAT 5E, 0,5M - ŽLUTÝ
17 Kč
skladem
OEM
2014. Patch cord UTP, 0,5m, žlutý, propojovací kabel s konektory RJ45.
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT5E SFTP PVC 15M ZELENÝ
256 Kč 233 Kč
skladem
SOLARIX
2015. Patch kabel CAT5E SFTP PVC 15m zelený PŘEHLED Systém strukturované kabeláže Solarix – CAT5E nabízí kvalitní patch kabely, které se vyznačují výbornými přenosovými vlastnostmi, spolehlivostí..
OEM  - OEM PREMIUMCORD PATCH KABEL UTP RJ45-RJ45 CAT6 1M MODRÁ
36 Kč
skladem
OEM
2014. Patch cord UTP, cat. 6, propojovací kabel s konektory RJ45. Délka 1m, modrý. Patch kabel UTP CAT6 * 100% Cu měděný vodič AWG26/7 * 4x2 žil * 2x RJ45 konektor * přímé zapojení 1:1 * UL certifikát *..
DATACOM  - DATACOM FTP DRÁT CAT5E 100M OUTDOOR
1258 Kč 1146 Kč
skladem
DATACOM
2016. Venkovní kabel FTP stíněný Cat5e černý, 4 páry žil, chráněn proti UV záření, proti extrémním teplotám: -20 až+ 70 °C, balení 100m návin bez cívky stažený folií PŘEHLED Instalační ka..
DATACOM  - DATACOM ROZDVOJKA UTP CAT5E 3XRJ45 (8P8C-1M/2F)
38 Kč
skladem
DATACOM
2016.  Datacom rozdvojka utp cat5e 3xrj45 (8p8c-1m/2f) paralelní rozdvojka s rj45(8p8c) konektory.  Zapojení pinů: 1 x male rj45 1-2-3-4-5-6-7-8 2 x female rj45 1-2-3-4-5-6-7-8 1-2-3-4-5-..
DATACOM  - DATACOM OCHRANA RJ45 S BUBLINKOU ZELENÁ (10 KS)
44 Kč
skladem
DATACOM
2016. Plastová krytka s bublinou pro profesionálnější zakončení konektoru RJ45(8p8c). Chrání konektor před poškozením a prašností. Počet krytek v balení * 10 ks Barva * zelená Plastová krytka s ..
OEM  - OEM OPTICKÝ PATCHKABEL DUPLEX ST-SC, 62,5/125 UM MM,5M
291 Kč 265 Kč
skladem
OEM
2015. Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,5m Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,5m
OEM  - OEM OPTICKÝ PATCHKABEL DUPLEX ST-ST 62,5/125 UM MM,5M
308 Kč 280 Kč
skladem
OEM
2016. Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,5m Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,5m
OEM  - OEM OPTICKÝ PATCH KABEL DUPLEX LC-SC 50/125 MM 1M OM3
280 Kč 255 Kč
skladem
OEM
2015. Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 1m OM3 LC-SC Optický patch cord 50/125 5m OM3 DUPLEX 2x2,8mm LSZH Plášť (LS0H)
OEM  - OEM OPTICKÝ PATCHKABEL DUPLEXNÍ, ST-SC 9/125UM SM, 3M
368 Kč 336 Kč
skladem
OEM
2015. Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 3m Optický patchkabel duplexní, ST-SC 9/125um SM, 3m
AXAGO  - AXAGO USB3.0 -GIGABIT ETHERNET 10/100/1000 ADAPTER
481 Kč 438 Kč
skladem
AXAGO
2015. Kompaktní vysokorychlostní adapter AXAGO ADE-SG jednoduchým způsobem přemění USB 3.0 port na Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbit port. Síťová karta nabízí kromě gigabitové propustnosti širokou šk..
OEM  - OEM OPTICKÁ SPOJKA LC/PC SINGLE MODE DUPLEX
109 Kč
skladem
OEM
2015. Spojka LC single mode duplex (možno použít do optických van SC) Spojka LC single mode duplex (možno použít do optických van SC)
TRITON  - TRITON STOJANOVÝ ROZVADĚČ 42U (Š)600X(H)600 PERF.DVEŘE
10745 Kč 9789 Kč
skladem
TRITON
2015. Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží. RMA-42-L66-XAX-A1 19' rozvaděč stojanový 42U/60..
GEMBIRD  - GEMBIRD ETH PATCH KABEL CAT6 3M FIALOVÝ
81 Kč
skladem
GEMBIRD
2014. Popis produktu: Patch kabel UTP Cat6 - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah: -20°C až +60°C Popis produktu: Patch ka..
OEM  - OEM 19
3259 Kč 2970 Kč
skladem
OEM
2016. Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží. 19" NÁSTĚNNÝ DATOVÝ ROZVADĚČ Nástěnná roz..
Asus  - ASUS WIFI ROUTER RT-N12PLUS AP/ROUTER/EXTENDER, 4X LAN, 1X WAN, 2X 5DBI, (2,4GHZ, 802.11N)..
717 Kč 677 Kč
skladem
Asus
2014. WiFi router ASUS RT-N12+ přináší pokročilé technologie a vysokou rychlost do domácností. Router podporuje technologii SuperSpeedN a díky tomu dosahuje rychlosti až 300Mbit/s. Na vysokém výkonu se m..
TRITON  - TRITON 19
2818 Kč 2567 Kč
skladem
TRITON
2015. Triton, RAX-CH-X01-A1 2U, horizontální ventilační jednotka do 19" racku 2x Ventilátor - 220V/30W, s termostatem hlučnost: 51,9 dBi barva: černá Triton, RAX-CH-X01-A1 2U, horizontální ventilační j..
TRITON  - TRITON VYVAZOVACÍ PANEL PRO ZAVĚŠENÍ ŠEDÝ (150X170MM)
113 Kč
skladem
TRITON
2015.  Rac-vp-x12-a1 šedá barva speciální vyvazovací panel - je určen pro instalaci na vertikální lišty rozvaděčů.  - je možné ho také použít k instalaci na vertikální perfor..
TRITON  - TRITON PODSTAVEC POD RACK, 600X1000, S FILTREM ŠEDÝ
1900 Kč 1731 Kč
skladem
TRITON
2014. Podstavec je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy stojanových rozvaděčů. Konstrukci tvoří dva podélné boční díly, které odpovídají hloubce rozvaděče, a dva kryty (přední a ..
DATACOM  - DATACOM 10
1931 Kč 1759 Kč
skladem
DATACOM
2016. 10" nástěnný rozvaděč DATACOM SPECIFIKACE * výška 9U (425 mm) * hloubka 140 mm * barva šedá * plechové dveře s plexisklo výplní * snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje *..
FULL  - FULL UNIVERZÁLNÍ OŘEZÁVACÍ NÁSTROJ UTP/STP /RG
353 Kč 322 Kč
skladem
FULL
2015. Univerzální ořezávací nástroj je díky možnosti nastavení nože vhodný na všechny typy známých kabelů. Univerzální ořezávací nástroj je díky možnosti nastavení nože vhodný na všechny ..
OEM  - OEM NÁSTĚNNÝ OPTICKÝ BOX 4XST/SC/FC/LC/E2000
370 Kč 337 Kč
skladem
OEM
2015. Malý plastový rozvaděč pro odbočkování z hlavního vedení. Umístění 6-ti svarků, 1x průchozí kabel hlavního vedení, 4 výstupní porty. Výstupní porty lze osadit adaptéry pro ST, SC, FC, dup..
OEM  - OEM KLEŠTĚ UTP UNI STANDART ROBUSTNÍ PROVEDENÍ
428 Kč 390 Kč
skladem
OEM
2015.  Ws-315 kleště utp uni standart robusní provedení - přímé rj11/rj12/rj45 + narážeč stripovač.  Kleště krimpovací uni-přímé pro konektory rj11,rj12,rj45, ořezávač izolac..
D-LINK  - D-LINK DGS-1510-28P POE SWITCH 24XGB+2XSFP+ 2XSFP+
21573 Kč 20374 Kč
4 týdny
D-LINK
2014. 28-Port Gigabit Stackable SmartPro PoE Switch including 2 SFP ports and 2 x 10G SFP+ ports - 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 2 x Mini-GBIC SFP ports - 2 x 10G SFP+ ports - Physical Stacking u..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG300-28MP 28X GIGABIT MAX-POE MANAG. SWITCH
23607 Kč 22296 Kč
4 týdny
CISCO SB
2014. Ports 26 Gigabit Ethernet 2 Gigabit Ethernet combo Fan 2x Power over Ethernet (PoE) Power Dedicated to PoE - 375W Number of Ports That Support PoE - 24 Layer 2 Switching: Spanning Tree Protocol (ST..
CISCO  - CISCO 880 SERIES INTEGRATED SERVICES ROUTERS
11889 Kč 10833 Kč
skladem
CISCO
2016. Cisco 880 Series Integrated Services Routers OVERVIEW Cisco 880 series integrated services router is fixed-configuration router that provides collaborative business solutions for secure voice and data communi..
CISCO  - CISCO C3KX-PWR-350WAC=
12891 Kč 11745 Kč
skladem
CISCO
2015. Cisco C3KX-PWR-350WAC= SPECIFICATIONS Device Type * Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module Weight * 1.25 kg Input Voltage * AC 100-240 V Power Capacity * 350 Watt Dimensions (WxDxH) * 8.3 cm..
ALLIED TELESIS  - ALLIED TELESIS FE FIBER NIC AT-2701FXA/SC
4089 Kč 3726 Kč
skladem
ALLIED TELESIS
2017. Allied Telesis AT-2701FXa PCI 32-bit Fast Ethernet Fiber Network Interface Card. SC connector. Includes both standard and low profile brackets. Single pack. OVERVIEW The Allied Telesis AT-2701FXa 100Mbps Fibe..
CISCO  - CISCO GLC-FE-100FX=
5603 Kč 5105 Kč
skladem
CISCO
2015. Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do po..
CISCO  - CISCO 7925G BATTERY, EXTENDED
2140 Kč 1950 Kč
skladem
CISCO
2015. Cisco 7925G Battery, Extended SPECIFIKACE TYPE Type • Extended Battery FEATURES Features • Battery Rechargeable: Yes • Battery Chemistry: Lithium Ion (Li-Ion) • Compatibility: Cisco Unified Wireless ..
MIKROTIK  - MIKROTIK RB912UAG-5HPND 600MHZ, 64MB RAM, ROS L4
2400 Kč 2187 Kč
skladem
MIKROTIK
2015.  Rb912uag-5hpnd overview the rb912uag-5hpnd is very versatile device.  It's small wireless router with an integrated high power wireless card and an additional minipcie slot for 802. ..
OEM  - OEM PREMIUMCORD PATCH KABEL UTP RJ45-RJ45 CAT6 1M ŽLUTÁ
36 Kč
skladem
OEM
2014. Patch cord UTP, cat. 6, propojovací kabel s konektory RJ45. Délka 1m, žlutý. Patch kabel UTP CAT6 * 100% Cu měděný vodič AWG26/7 * 4x2 žil * 2x RJ45 konektor * přímé zapojení 1:1 * UL certifikát ..
OEM  - OEM 4PORTOVÝ NAPÁJ. PANEL S OCHRANOU PROTI PŘEPĚTÍ 30V
631 Kč 575 Kč
skladem
OEM
2015. 4 portový napájecí power panel s ochranou proti přepětí, pojistkou a signalizací,30V POPIS Nová verze panelu integrující 4 pasivní POE injektory, vhodný pro napájení až čtyř zařízení jedn..
NETGEAR  - NETGEAR N300 WIFI USB ADAPTER, WNA3100
534 Kč 486 Kč
skladem
NETGEAR
2015. Zariadenie USB NETGEAR N300 vám ponúka pripojenie cez ktoré získate spoľahlivé a rýchle surfovanie na internete, posielanie e-mailov, chat alebo oveľa rýchlejšie sťahovanie dát. Jednoduché nast..
UBIQUITI NETWORKS  - UBIQUITI NETWORKS UBNT ROCKETM5 OUTDOOR 5GHZ 2XRSMA 1XLAN
2738 Kč 2495 Kč
skladem
UBIQUITI NETWORKS
2015.  PŘehled rocket m5 je výkonná venkovní jednotka pro pásmo 5 ghz určená pro přímou montáž k mimo anténám řady ubnt airmax.  Jednotka umožňuje komunikaci reálnou rychlostí a..
UBIQUITI NETWORKS  - UBIQUITI NETWORKS UBNT TOUGHSWITCH CARRIER, 16XGBIT POE PORT, 24/48V
13214 Kč 12040 Kč
skladem
UBIQUITI NETWORKS
2013. TOUGHSwitch PoE Carrier patrí do rodiny nastaviteľných PoE prepínačov od známeho výrobcu Ubiquiti. Ide o najvyšší model, ktorý je určený predovšetkým pre náročných užívateľov, ktorí prev..
TRITON  - TRITON 19' ZÁSLEPKA 1U PLASTOVÝ ZÁMEK, SÍTO 75%-4MM
162 Kč 148 Kč
skladem
TRITON
2017. Uvedený obrázek je pouze ilustrační, skutečná barva je černá 19“ perforovaná záslepka SPECIFIKACE Výška (U) * 1 Plastový zámek * 2 Plastové zámky jsou přibaleny. Uvedený obrázek je po..
MIKROTIK  - MIKROTIK NAPÁJ.ADAPT.24V 4A PRO ROUTERBOARD,ALIX
508 Kč 463 Kč
skladem
MIKROTIK
2015. Napájecí zdroj 24V, 4A, 96W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX. Napájecí zdroj 24V, 4A, 96W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX.
CISCO  - CISCO AIR-ANT2524DB-R=
886 Kč 807 Kč
skladem
CISCO
2017. Cisco AIR-ANT2524DB-R= OVERVIEW As this access point takes greater advantage of the multiple-input multiple-output (MIMO) features supported under the 802.11n standard, the number of radio transceivers per fr..
DLINK  - DLINK D-LINK 4G LTE ROUTER, 4 X FASTETHERNET LAN, 2 X LTE ANTENNA, SIM CARD SLOT
4577 Kč 4170 Kč
skladem
DLINK
2015. D-Link DWR-921 4G LTE Router OVERVIEW D-Link’s DWR-921 4G LTE Router allows you to access and share your 4G LTE or 3G mobile broadband connections. Once connected, you can transfer data, stream media, and s..
MICRONET  - MICRONET 3-IN-1 PS/2 KVM CABLE C200K-5 , 5M
668 Kč 609 Kč
skladem
MICRONET
2017. Micronet C200K-5 3-in-1KVM Cable 5M, for SP218D/SP226D PS/2 cable Micronet C200K-5 3-in-1KVM Cable 5M, for SP218D/SP226D PS/2 cable
YEALINK  - YEALINK SIP-T23P POE,2,8
2780 Kč 2533 Kč
skladem
YEALINK
2017. Balení tohoto produktu NEOBSAHUJE síťový adaptér, protože zařízení podporuje PoE napájení. VoIP telefon Yealink SIP-T23P je základní manažerský model z řady SIP-T2x. Je vybaven podsvíceným, ..
CARSPA  - CARSPA PRŮMYSLOVÝ ZDROJ 12V=/60W SPÍNANÝ HS-60/12
362 Kč 330 Kč
skladem
CARSPA
2017. Parametry a specifikace: - AC Rozsah vstupního napětí zvolen pomocí přepínače - Nízká hmotnost, vysoká účinnost - Ochrany: Zkratu / proti přetížení - Chlazení proudícím vzduchem - LED indik..
CISCO  - CISCO SG110D-08 8-PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH
1424 Kč 1297 Kč
skladem
CISCO
2015. Originálny P/NSG110D-08-EUNázov produktu
DATACOM  - DATACOM PATCH CORD UTP CAT6 1M ŠEDÝ FLAT PLOCHÝ
46 Kč
skladem
DATACOM
2016.  PŘehled datacom patch kabel utp lanko cat.  6 se dvěma konektory rj45, pro propojování počítačových sítí (např.  Pro spojení pc s datovou zásuvkou, patch panelu s a..
MIKROTIK  - MIKROTIK ROUTERBOARD OMNITIK RBOMNITIKG-5HACD
3503 Kč 3191 Kč
skladem
MIKROTIK
2016. Popis Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nová vylepšená verze populární produktové řady OmniTik. OmniTik 5 ac disponuje 5x G..
TP-LINK  - TP-LINK T2600G-28TS 24XGB L2 SWITCH, 4 COMBO SFP
6455 Kč 5881 Kč
skladem
TP-LINK
2016. Profesionálny plne nastaviteľný 24-portový Gigabitový switch. Switch možno vďaka štyrom SFP / RJ45 combo slotom osadiť až štyrmi optickými modulmi (transceivery). Výborný pre vnútropodnikové ri..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 1820 24G SWITCH
5451 Kč 4966 Kč
skladem
HP Enterprise
2015. Differentiator Smart-managed Layer 2 switch with 24 10/100/1000 and 2 SFP 100/1000 ports Ports (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/..
D-LINK  - D-LINK DAP-1365/E WIRELESS RANGE EXTENDER N300
1015 Kč 925 Kč
skladem
D-LINK
2017. N300 Wi-Fi Range Extender with Power Passthrough/DAP-1365 Overview The DAP-1365 is a portable plug-in Wi-Fi range extender that lets you extend an existing wireless network. You can place it within your home..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 1920 24G POE+ (370W) SWITCH
18005 Kč 17005 Kč
4 týdny
HP Enterprise
2015.  Jg926a Řada 1920 je přímá náhrada řady 1910.  Přehled - management: smart managed - routing/switching: layer 3 lite - 24x poe+100/1000 rj45 portů + 4x sfp 1000 mbps porty - poe+..
DATACOM  - DATACOM KRIMPOVACÍ KLEŠTĚ KOAX RG 58, RG 59
583 Kč 531 Kč
skladem
DATACOM
2016.  Datacom krimpovací kleště koax rg 58.  Rg 59 krimpovací kleště pro upevňování bnc konektorů na koaxiální kabely.  Specifikace: * určeno pro bnc konektory datacom kr..
HUAWEI  - HUAWEI LTE MODEM B310 - ČERNÝ
2982 Kč 2717 Kč
skladem
HUAWEI
2016. Co na HUAWEI B310 oceníte LTE modem HUAWEI B310 představuje elegantní řešení připojení domácnosti k LTE internetu s rychlostí stahování až 150 Mb/s. Pokud není LTE signál dostupný, modem se hra..
ALLIED TELESIS  - ALLIED TELESIS 10/100 15KM SC WDM AT-FS238A/1
8185 Kč 7457 Kč
skladem
ALLIED TELESIS
2015. Features of the AT-FS238 * Half & Full Duplex operation, on both fibre and copper ports * Transparent to 802.1Q packets * Internal 2K MAC address table * Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or ..
ALLIED TELESIS  - ALLIED TELESIS 1000SX GBIC 550M AT-G8SX
5509 Kč 5020 Kč
skladem
ALLIED TELESIS
2015.  * compact size * flexible architecture * plug-and-play ease of use * self-locking mechanism * 2 year warranty at-g8sx-01 1000sx gbic, 550m the at-g8sx offers a s..
SOLARIX  - SOLARIX KEYSTONE CAT5E UTP RJ45 ČERNÝ SAMOŘEZNÝ
72 Kč
skladem
SOLARIX
2016. Keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý samořezný Přehled Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které není nutné použít zařezávací nástroj. Tyto keystony bez..
SOLARIX  - SOLARIX INSTALAČNÍ KABEL CAT5E FTP PVC 305M/BOX
2961 Kč 2698 Kč
skladem
SOLARIX
2016. Technické parametry Kategorie: CAT5E Nejvyšší podporovaný protokol [?] : 1000BaseT Nejvyšší teoretická rychlost, kterou je možné na kabelu dosáhnout Stínění: fólie kolem všech 4 párů Šíř..
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL PLOCHÝ CAT5E UTP LSOH 7M ŠEDÝ
125 Kč 114 Kč
skladem
SOLARIX
2016. Patch kabel plochý CAT5E UTP LSOH 7m šedý PŘEHLED Tyto ploché patch kabely se vyznačují výbornými přenosovými vlastnostmi, spolehlivostí a dlouhou životností i při zvýšeném namáhání. Jeji..
SOLARIX  - SOLARIX 10G PATCH KABEL CAT6A SFTP LSOH 1M, ŠEDÝ
118 Kč
skladem
SOLARIX
2016. 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 1m šedý PŘEHLED Stíněné patch kabely strukturované kabeláže Solarix v produktové řadě Solarix 10G jsou vysoce spolehlivé a kvalitní komponenty kategorie 6A, kter..
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT5E UTP PVC 3M ŠEDÝ SNAG-PROOF
63 Kč
skladem
SOLARIX
2015. Patch kabel CAT5E UTP PVC 15m šedý snag-proof PŘEHLED Systém strukturované kabeláže Signamax nabízí kvalitní patch kabely, které se vyznačují výbornými přenosovými vlastnostmi, spolehlivost..
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT5E SFTP PVC 5M ŠEDÝ SNAG PROOF
104 Kč
skladem
SOLARIX
2016. Patch kabel CAT5E SFTP PVC 5m šedý snag proof PŘEHLED Systém strukturované kabeláže Solarix – CAT5E nabízí kvalitní patch kabely, které se vyznačují výbornými přenosovými vlastnostmi, spole..
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT5E SFTP PVC 1M ZELENÝ
63 Kč
skladem
SOLARIX
2016. Patch kabel CAT5E SFTP PVC 1m zelený PŘEHLED Systém strukturované kabeláže Solarix – CAT5E nabízí kvalitní patch kabely, které se vyznačují výbornými přenosovými vlastnostmi, spolehlivostí ..
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT6 SFTP PVC 1M ŠEDÝ
98 Kč
skladem
SOLARIX
2016. Patch kabel CAT6 SFTP PVC 1m šedý PŘEHLED Patch kabely v produktové skupině Solarix – CAT6 se vyznačují vysokou spolehlivostí a vynikající funkčností, a to i při zvýšené zátěži nebo použ..
DATACOM  - DATACOM PATCH CORD FTP CAT5E 0,25M ČERNÝ
31 Kč
skladem
DATACOM
2016. Patch cord FTP cat5e 0,25M černý Patch kabel UTP lanko cat.5e se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky..
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT6 SFTP PVC 2M MODRÝ
123 Kč
skladem
SOLARIX
2015. Patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m modrý PŘEHLED Patch kabely v produktové skupině Solarix – CAT6 se vyznačují vysokou spolehlivostí a vynikající funkčností, a to i při zvýšené zátěži nebo použ..
4WORLD  - 4WORLD SIEŤOVÝ KÁBEL RJ45 S KRYTKOU, CAT. 5E UTP, 15M, ŠEDÝ
113 Kč
skladem
4WORLD
2014. 4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 15m Gray FTP/STP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 15m Šedý
SOLARIX  - SOLARIX PATCH KABEL CAT6 SFTP PVC 0,5M ČERVENÝ
86 Kč
skladem
SOLARIX
2015. Patch kabel CAT6 SFTP PVC 10m červený PŘEHLED Patch kabely v produktové skupině Solarix – CAT6 se vyznačují vysokou spolehlivostí a vynikající funkčností, a to i při zvýšené zátěži nebo p..
DATACOM  - DATACOM PATCH CORD UTP CAT6 ŠEDÝ 2M
61 Kč
skladem
DATACOM
2015. Barva šedá. Kabely jsou vyrobeny z mědi. Barva šedá. Kabely jsou vyrobeny z mědi.
4WORLD  - 4WORLD SIEŤOVÝ KÁBEL RJ45, BEZ KRYTKY, CAT. 6 FTP, 10M, ŠEDÝ
136 Kč 124 Kč
skladem
4WORLD
2014. 4World Patch kabel RJ45 Cat6 FTP 10m Gray FTP/STP Category 6 4 páry vodiče 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 10m Šedý
DATACOM  - DATACOM PATCH CORD UTP CAT6 0,5M MODRÝ
42 Kč
skladem
DATACOM
2015.  Datacom patch kabel utp lanko cat.  6 se dvěma konektory rj45, pro propojování počítačových sítí (např.  Pro spojení pc s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními ..
DATACOM  - DATACOM FTP CAT5E KABEL LSOH 305M (LICNA) ŠEDÝ
3008 Kč 2740 Kč
skladem
DATACOM
2016. FTP Cat5e kabel LSOH návin 305m (licna) šedý (licna = lanko) Instalační kabel Datacom určený především pro výrobů patchcordů - 4 x 2 x (7 x 0,18) z plné mědi - typ vodiče: lanko - cat.5e - 24..
DATACOM  - DATACOM SFTP DRÁT CAT5E 100M
1355 Kč 1235 Kč
skladem
DATACOM
2015.  PŘehled instalační kabel datacom určený pro rozvody strukturované kabeláže.  Díky stíněnému provedení kabelu je vhodný pro umístění do náročnějšího vnitřního prost..
DATACOM  - DATACOM OCHRANA RJ45 S VÝŘEZEM ČERNÁ (100KS)
181 Kč 165 Kč
skladem
DATACOM
2016. Ochrana RJ45 s výřezem ČERNÁ (100ks) (určeno pro kabel Cat.5e) Ochrana RJ45 s výřezem ČERNÁ (100ks) (určeno pro kabel Cat.5e)
NETGEAR  - NETGEAR 8-PORT FAST ETHERNET DESKTOP UNMANAGED SWITCH (FS208)
368 Kč 336 Kč
skladem
NETGEAR
2015. Originálny P/NFS208-100PESNázov produktu
DATACOM  - DATACOM KONEKTOR RJ45 UTP 8P8C CAT5E 100KS (DRÁT)
265 Kč 242 Kč
skladem
DATACOM
2015. Konektor RJ-45 UTP Cat5, balení 100 ks, v kartě download detail konektoru - pohled z boku Konektor RJ-45 UTP Cat5, balení 100 ks, v kartě download detail konektoru - pohled z boku
ABB  - ABB TANGO INSTALAČNÍ KRABICE HLOUBKA 16MM
51 Kč
skladem
ABB
2016. Tango instalační krabice hloubka 16mm Tango instalační krabice hloubka 16mm
OEM  - OEM OPTICKÝ PATCHKABEL DUPLEX SC-SC, 50/125 UM MM, 3 M
260 Kč 236 Kč
skladem
OEM
2015. Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3 m Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3 m
OEM  - OEM OPTICKÝ PATCHKABEL DUPLEX LC-LC, 50/125 UM MM, 2M
270 Kč 246 Kč
skladem
OEM
2015. Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 2m Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 2m
OEM  - OEM OPTICKÝ PATCHKABEL DUPLEX LC-ST, 50/125UM MM, 2M
275 Kč 251 Kč
skladem
OEM
2015. Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m
OEM  - OEM OPTICKÝ PATCH KABEL DUPLEX SC-ST 50/125 MM 3M OM3
304 Kč 277 Kč
skladem
OEM
2015. Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 3m OM3
OEM  - OEM PIGTAIL FIBER OPTIC LC 9/125 SM,1M,0,9MM
116 Kč
skladem
OEM
2015. Pigtail optického vlákna PatchCord LC 9/125 SM,1m,0,9mm Pigtail optického vlákna PatchCord LC 9/125 SM,1m,0,9mm
VARIOUS  - VARIOUS ZYXEL POE-12-HP, SINGLE-PORT POWER OVER ETHERNET INJECTOR, 802.3AT (30W)
1269 Kč 1156 Kč
skladem
VARIOUS
2013. Séria ZyXEL PoE12 sú PoE (Power-over-Ethernet) injektory dizajnované pre podporu zvýšeného dopytu po energii najnovšej generácie prístupových bodov s najnovšou bezdrôtovou technológiou N, a takti..
OEM  - OEM TRUBIČKOVÁ OCHRANA OPTICKÉHO SVÁRU 40MM
15 Kč
skladem
OEM
2015. Trubičková ochrana optického sváru 40mm Trubičková ochrana optického sváru 40mm
TRITON  - TRITON NÁSTĚNNÝ ROZVADĚČ JEDNODÍLNÝ 12U/395MM PLECH.DVEŘE
3061 Kč 2788 Kč
skladem
TRITON
2012. 19" závesný jednodielny rozvádzač, 12U, 635 x 600 x 395mm (v x š x h). plechové dvere. Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z..
TRITON  - TRITON TERMOSTAT - ROZSAH PRACOVNÍCH TEPLOT 0 - 60°C
505 Kč 460 Kč
skladem
TRITON
2014. Termostat – nastavitelná spínací teplota v rozmezí od 0 °C do +60 °C Termostat - rozsah pracovních teplot 0 - 60°C RAX-CH-X01-X9
FULL  - FULL PATCH PANEL 10
829 Kč 756 Kč
skladem
FULL
2015.  10" stp patch panel cat.  6 12port zářezové pole lsa 10" stp patch panel cat.  6 12port zářezové pole lsa
FULL  - FULL 19
776 Kč 707 Kč
skladem
FULL
2015. 19“napájecí panel 7x220V s přepěťovou ochranou provedení hliník 19“napájecí panel 7x220V s přepěťovou ochranou provedení hliník
TRITON  - TRITON VYVAZOVACÍ HÁČEK 40X40 D1 KOV LEVÝ FIX,ČELNÍ GATE
85 Kč
skladem
TRITON
2015.  Rax-d1-x44-x3 levý fix, čelní gate výška 40mm, šířka 40mm příbal Šroub m6 x 10 • 2x plastová podložka • 2x plovoucí matice m6 • 2x rax-d1-x44-x3 levý fix, čelní gate vý..
DATACOM  - DATACOM KRIMP. KLEŠTĚ COMBI (ŘETÍZEK) 8P+6P+4P
578 Kč 526 Kč
skladem
DATACOM
2016. Krimp. Kleště combi (řetízek) 8P+6P+4P Krimpovací kleště pro upevňování konektorů RJ10,RJ11 a RJ12 na telefonní kabely, pro RJ45 na síťové kabely. Specifikace: určeno pro RJ45(8p8c), RJ12(6p6..
DATACOM  - DATACOM KONEKTOR RJ10 UTP LANKO 4P4C BAL.100KS
154 Kč 141 Kč
skladem
DATACOM
2016. Konektor RJ 10 4p4c bal.100ks Konektor RJ 10 4p4c bal.100ks Konektor RJ10(4p4c) pro zakončení telefonních kabelů. Provedení: lanko (stranded) Category: cat.3 Stínění (shielded): ne For: Flat Stra..
DATACOM  - DATACOM KŘÍŽENÝ UTP PATCH KABEL 10M CAT5E ŠEDÝ
118 Kč
skladem
DATACOM
2016. Křížený patch kabel 10m Cat5e šedý. Kabely jsou vyrobeny z mědi. Křížený patch kabel 10m Cat5e šedý. Kabely jsou vyrobeny z mědi.
Tenda  - TENDA SG80 8-PORT 1000MBPS DESKTOP GIGABIT ETHERNET SWITCH (PLAST)
505 Kč 460 Kč
skladem
Tenda
2014. 8mi portový gigabitový desktop switch. Auto MDI/MDIX. Autonegace. Ochrana proti přepětí. Technické parametry Způsob ovládání: bez managementu Počet 1GB RJ45 portů: 8 Montáž do rozváděče: Ne Z..
DATACOM  - DATACOM PATCH CORD UTP CAT5E 0,5M ZELENÝ
29 Kč
skladem
DATACOM
2015. Patch kabel UTP cat.5e 0,5M zelený. Kabely jsou vyrobeny z mědi. Patch kabel UTP cat.5e 0,5M zelený. Kabely jsou vyrobeny z mědi.
DATACOM  - DATACOM PATCH CORD UTP CAT5E 5M ŽLUTÝ
72 Kč
skladem
DATACOM
2016. Patch kabel UTP cat.5e 5M žlutý. Kabely jsou vyrobeny z mědi. Patch kabel UTP cat.5e 5M žlutý. Kabely jsou vyrobeny z mědi.
DATACOM  - DATACOM KABELOVÁ PŘÍCHYTKA (6MM) BÍLÁ 100KS
56 Kč
skladem
DATACOM
2016. Kabelové příchytky pro lepší organizaci kabelů při řešení rozvodů kabeláže. Cena za 100ks 100ks v balení Pro kabel o průměru 6 mm Barva bílá Kabelové příchytky pro lepší organizaci k..
DATACOM  - DATACOM KABELOVÁ PRŮCHODKA PG29 (18 - 25 MM) ŠEDÁ
48 Kč
skladem
DATACOM
2015. Kabelová průchodka PG29 pro lepší organizaci kabelů při vstupu do rozvaděčové skříně. cena za 1ks pro kabel o průměru od 18 do 25 mm barva šedá IP krytí IP65 Kabelová průchodka PG29 pro ..
DATACOM  - DATACOM PATCH CORD FTP CAT5E 3M ČERVENÝ
80 Kč
skladem
DATACOM
2015. Patch kabel FTP cat.5e 3M červený. Kabely jsou vyrobeny z mědi. Patch kabel FTP cat.5e 3M červený. Kabely jsou vyrobeny z mědi.
CISCO SB  - CISCO SB CISCO WAP561-E-K9 DUAL RADIO 450MBPS AP WITH POE
7537 Kč 6867 Kč
skladem
CISCO SB
2013. Features • Selectable or concurrent dual-band radios support up to 450 Mbps per radio to maximize capacity and coverage. • Single Point Setup, a controllerless technology, simplifies the deployment and m..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO 8 LINE IP TEL., DISPLAY,POE,PC PORT, SPA508G
3662 Kč 3336 Kč
skladem
CISCO SB
2013. •8 linky •Jednobarevný podsvícený displej Telefony IP řady Cisco SPA se vyznačují následujícími vlastnostmi: •Telefon IP s napájením z ethernetové sítě (PoE) firemní třídy s mnoha f..
MIKROTIK  - MIKROTIK RB2011IL-IN 600MHZ, 64MB RAM, ROUTEROS L4
3051 Kč 2780 Kč
skladem
MIKROTIK
2016. Novinka v nabídce Mikrotiku - platforma osazena pěti Gigabit Ethernet porty a pěti 10/100Mbps Ethernet porty, osazena procesorem nové generace Atheros 600Mhz 74K MIPS a pamětí 64MB RAM s předinstalovano..
MIKROTIK  - MIKROTIK OEM CA/493 - KRYT PRO RB493
307 Kč 280 Kč
skladem
MIKROTIK
2016. Kryt vhodný pro Routerboardy RB439/439AH obrázek je pouze ilustrační Kryt vhodný pro Routerboardy RB439/439AH obrázek je pouze ilustrační
OEM  - OEM PIGTAIL N/M-MMCX/M, 23CM
120 Kč
skladem
OEM
2015. Redukce (pigtail) MMCX/M úhlový - MMCX/M úhlový. Vhodné pro StationBox, propojení antén s miniPCI kartami,atd... Redukce (pigtail) MMCX/M úhlový - MMCX/M úhlový. Vhodné pro StationBox, propojení ..
MIKROTIK  - MIKROTIK RB SXT-5HPND DUÁLNÍ 16DBI ANT.MIMO,L3
2729 Kč 2486 Kč
skladem
MIKROTIK
2015.  Rbsxt-5hpnd, 400mhz, 32mb, 802.  11an, routeros l3, antenna 16dbi, ar7241 rozdíl oproti sxt-5hnd je pouze možnost vyššího výstupního výkonu (až 31dbm).  Sxt 5hpnd is a ..
OEM  - OEM PATCH KÁBEL UTP CAT 5E, 5M - ŠEDÝ
62 Kč
skladem
OEM
2013. Patch cord UTP, cat. 5e, určeno pro strukturovanou kabeláž. Délka 5m, šedý.
TP-LINK  - TP-LINK TL-ER5120 GB LOAD BALANCE BROADBAND ROUTER
6188 Kč 5638 Kč
skladem
TP-LINK
2015. TP-Link TL-ER5120 Gb Load Balance Broadband Router TL-ER5120 Gigabitový širokopásmový směrovač s rozdělováním zátěže Hlavní znaky · 1 pevný gigabitový port WAN, 1 pevný gigabitový port LAN/..
OEM  - OEM ANTÉNA TERČ WAN 9DBI 2,4 GHZ 3M RSMA
312 Kč 284 Kč
skladem
OEM
2015. Klientská směrová anténa, kabel Belden H155 vyzařování 60° horizontálně, 60° vertikálně Konektor RSMA male (dírka, závit zevnitř) český výrobce Klientská směrová anténa, kabel Belden H15..
UBIQUITI NETWORKS  - UBIQUITI NETWORKS UBNT NANOSTATION5, ANT. 14DBI, OUTDOOR KLIENT 5GHZ
2583 Kč 2353 Kč
skladem
UBIQUITI NETWORKS
2015.  PŘehled nanostation5 je unikátní outdoorový klient včetně 2x 14 dbi antény pro pásmo 5 ghz.  Navíc v revolučním designu a za velice rozumnou cenu.  Kromě integrované..
ZyXEL  - ZYXEL NBG6617 DUAL-BAND WIFI AC1300 MEDIA ROUTER, 400MB/2.4GHZ + 867MB/5GHZ, 4XGIGALAN+1XG..
3000 Kč 2733 Kč
skladem
ZyXEL
2016. System Specifications Wireless Standard IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac
UBIQUITI NETWORKS  - UBIQUITI NETWORKS UBNT NANOBEAM M5, ANTÉNA 400MM 5PCK
14730 Kč 13421 Kč
skladem
UBIQUITI NETWORKS
2016.  PŘehled nanobeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů nanobridge.  Nově obsahuje výkonější hardware a chytřejší konstrukci.  Konstrukce byla maxim..
OEM  - OEM NAPÁJECÍ ADAPTÉR 5V 3A
227 Kč 207 Kč
skladem
OEM
2016. Napájecí zdroj 5V, 3A, 15W. GM-0530MikroTik OEMrozměry konektoru - 1,7mm vnitřní / 4mm vnější Napájecí zdroj 5V, 3A, 15W. GM-0530MikroTik OEMrozměry konektoru - 1,7mm vnitřní / 4mm vnějš..
ASUS  - ASUS WIFI USB ADAPTER 300MB 2X DETACH.5DBI USB-N14
686 Kč 625 Kč
skladem
ASUS
2015. Asus USB-N14 Wireless-N300 USB Adapter OVERVIEW • Dual detachable 5dBi high-gain antenna supports up to 10x signal coverage • Bundled USB extension cable for flexible placement to pinpoint best reception ..
YEALINK  - YEALINK SÍŤOVÝ ADAPTÉR 5V DC, 2A PRO IP TEL. SIP-T29G, SIP-T3X, SIP-T46G, SIP-T48G, CP..
502 Kč 458 Kč
skladem
YEALINK
2015. Síťový adaptér pro IP telefony WELL SIP-T3x, SIP-T46G Lze použít i pro WiFi routery WELL WRC5010NU, WRC7100N, WRC8500AN Dual Síťový adaptér pro IP telefony Yealink SIP-T29G, SIP-T3x, SIP-T46G, S..
DLINK  - DLINK D-LINK 16-PORT 10/100/1000 EASYSMART SWITCH
2932 Kč 2671 Kč
skladem
DLINK
2013. Basic configurable options 11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch racks Fanless, silent operation Improved resiliency, longer MTBF (Mean Time Between Failures) VLAN support for t..
MIKROTIK  - MIKROTIK QMP DRŽÁK NA STĚNU/STOŽÁR 'QUICKMOUNT PRO'
234 Kč 213 Kč
skladem
MIKROTIK
2016.  PŘehled mikrotik quickmount pro je vylepšený montážní držák na stěnu a stožár s elevací v horizontální i vertikální rovině.  Qmp můžete použít i jako adaptér z prům..
HP  - HP 2920-24G SWITCH (J9726A)
33654 Kč 30662 Kč
skladem
HP
2013. Porty: 20 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T)Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T: full only 4 RJ-45 ..
MIKROTIK  - MIKROTIK R11E-5HACT 802.11AC 3X3HPW MINIPCI-E ADP.
2362 Kč 2152 Kč
skladem
MIKROTIK
2015.  Air1986 r11e-5hact mikrotik | r11e-5hact | 802.  11ac 3x3 highpower minipci-e adaptér pŘehled r11e-5hact je bezdrátový modul v minipci-express provedení podporující aplikace stand..
ASUS  - ASUS DUAL-B VDSL2/ADSL AC1900 ROUTER DSL-AC56U
4706 Kč 4288 Kč
skladem
ASUS
2015. Dvojpásmový modemový VDSL/ADSL router DSL-AC56U podporujúci štandard 802.11ac Súbežná prevádzka v dvoch pásmach: 867 Mb/s v pásme 5 GHz a 300 Mb/s v pásme 2,4 GHz Dva porty WAN pre DSL ..
TRITON  - TRITON 19\
9727 Kč 8863 Kč
skladem
TRITON
2017. Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží. POPIS, ÚČEL POUŽITÍ: 19" stojanový rozvaděč ..
DATACOM  - DATACOM NEOSAZENÁ ZÁSUVKA NA OMÍTKU PRO 2 KEYSTONE
75 Kč
skladem
DATACOM
2016.  PŘehled neosazená zásuvka na omítku pro 2 keystone *pro umístění "na omítku" *rozměry: 65 x 70 x 35 mm *barva slonová kost *obsahuje rámeček pro 2 keystone *nutno dokoupit 2ks keyston..
ASUS  - ASUS RT-N66U DUAL-BAND WIRELESS-N900 GIGABIT ROUTER, AICLOUD SUPPORT
3999 Kč
skladem
+kurýr zdarma
ASUS
2012. WiFi router 802.11a/b/g/n až 900Mbps, Dual-Band, 3 x 5 dbi odpojiteľné antény, 2x USB, 1x WAN, 4x GLAN, 8x SSID, VPN server, AiCloud service
UBIQUITI NETWORKS  - UBIQUITI NETWORKS UBNT POWERBEAM5 AC ISO 500MM,VENKOVNÍ,2X27DBI
5740 Kč 5230 Kč
skladem
UBIQUITI NETWORKS
2017.  PŘehled *pbe-5ac-500-iso je vhodné zařízení pro ptp spoje se ziskem antény 27dbi z acčkové řady, která doshauje velice vysokých přenosových rychlostí a stabilního spojení i v zaruš..
CISCO  - CISCO SPA303 3-LINE IP PHONE
2014 Kč 1835 Kč
skladem
CISCO
2011. Hardware Features • Pixel-based display: 128 x 64 monochrome LCD graphical display • Dedicated illuminated buttons for: – Audio mute on/off – Headset on/off – Speakerphone on/off • Four-way r..
CISCO  - CISCO SG500X-48 48X10/100/1000, 4X10GIG SFP+ STACKABLE MANAGED SWITCH
50656 Kč 46153 Kč
skladem
CISCO
2013. •True stacking •Highly secure authentication and access limitations •Quality of service for prioritizing communication •Remote management •IPv6 support •Network-wide auto voice deployments ..
HP  - HP 2530-24G-POE+-2SFP+ RFRBD SWITCH
39369 Kč 37182 Kč
4 týdny
HP
2015. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti + 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně Rozsáhlá síť s
TP-Link  - TP-LINK WIFI ROUTER AP300 AC1200 DUAL AP/REPEATER, 1X GLAN,/ 300MBPS 2,4/ 867MBPS 5GHZ
3655 Kč 3452 Kč
skladem
TP-Link
2016.  PŘehled současné rychlosti wi-fi 600mbit/s na 2.  4ghz a 1300mbit/s na 5ghz, celkově 1900mbit/s, ideální pro 4k streamování a hraní on-line her 3 dvoupásmové oddělitelné ant..
4WORLD  - 4WORLD SIEŤOVÝ KÁBEL RJ45 S KRYTKOU, CAT. 5E UTP, 1M, MODRÝ
16 Kč
skladem
4WORLD
2015. 4World Patch kabel RJ45 Cat5e UTP 1.0m Blue FTP/STP Category 5e 4 páry vodiče Nestíněný 1x RJ45 1x RJ45 PVC Délka 1.0m Modrý
TRITON  - TRITON 19\
3904 Kč 3557 Kč
skladem
TRITON
2017. Nástěnný rozvaděč TRITON RUA-12-AS6-CAX-A1 Jednodílný svařovaný rozvaděč s odnímatelnými bočnicemi. IP30, nosnost 30 kg. Vysoká pevnost konstrukce Rozvaděč má robustní svařovanou konstruk..
ZYXEL  - ZYXEL 8X10/100 4XPOE FANLESS RACK SWITCH ES1100-8P
2153 Kč 1961 Kč
skladem
ZYXEL
2013. 8-port FE Unmanaged PoE Switch 10/100Base-T 4 10/100Base-T PoE 4 PoE power budget (watt) 64 W ES1100-8P-EU0102F Podrobné informace: Výhody Zelená síť ES1100-8P pamatuje na ochranu přírody a sou..
ZYXEL  - ZYXEL AP 802.11 A/B/G/N NWA5123-NI VER.2, 8 PACK
48606 Kč 45906 Kč
4 týdny
ZYXEL
2015. ZyXEL AP 802.11 a/b/g/n NWA5123-NI ver.2, 8 pack NWA5120 Series Unifikovaný přístupový bod 802.11 a/b/g/n PŘEHLED Řada ZyXEL NWA 5120 je řešení připravené na budoucnost: je modulární, podporuje ..


Nové akce - ELEKTRO:

Jiní právě kupují


SINGER  - SINGER SMC 2259/00 ŠIJACÍ STROJ
3127 Kč 2779 Kč
skladem
SINGER
2016. Šicí stroj 19 stehů (6 základních, 7 dekorativních, 5 strečových plus 4kroková knoflíková dírka) Plynulá regulace délky a šířky stehu Systém "Snap-on" umožňující snadnou a rychlou výmě..
SINGER  - SINGER BSM 203/00 ŽMOLKOVAČ
136 Kč 121 Kč
skladem
SINGER
2013. Žmolkovač Nopkovač odstraňující nopky, chomáčky, jemná vlákna z kabátů, koberců, závěsů, sedacích souprav, vlněných oděvů a přikrývek. Rotační nůž z nerez oceli Bezpečnostní a..
Guzzanti  - GUZZANTI VÝROBNÍK ĽADU GZ120
4019 Kč 3572 Kč
skladem
Guzzanti
2016. Kompaktní výrobník ledu najde díky své výkonnosti uplatnění nejen v domácnosti, ale rovněž v kanceláři či poloprofesionálním provozu. Dokáže vyrobit až 12kg ledových kostek za 24 hodin, ..
MAXELL  - MAXELL UR 90 AUDIOKAZETA 124004
33 Kč
2 týdny
MAXELL
2012. Audio kazeta 90 minut Audio kazeta pro každodenní použití Čistý zvuk Úvodní část pásky čistí hlavy Position - IEC Type I / Normal Kapacita: 90 min. Balení 1ks
JVC  - JVC CS-J620 AUTOREPRO
555 Kč 493 Kč
skladem
JVC
2014. 2pásmové autoreproduktory pro dualní montáž 16 nebo 16,5 cm Magnet ze strontnatých feritů (woofer) Neodymový magnet (výškový) Výstupní citlivost 89dB/Wm Frekvenční rozsah 45 - 25 000Hz 300 W Mon..
KÄRCHER  - KÄRCHER ELEKTRONAPÁJANIE PRE WV
357 Kč 326 Kč
skladem
KÄRCHER
2015. Náhradný sieťový adaptér EU na nabíjanie vysávača na okná Kärcher WV. Hodí sa pre všetky typy vysávačov okien Kärcher W.
Fellowes  - FELLOWES LAMINOVACIA FÓLIA / EUROSUPPLIES LESKLÉ 100KS, 60X95MM, 80MIC
36 Kč
skladem
Fellowes
2015. Laminovací fólie lesklé, čiré jsou vhodné pro laminaci za tepla pro všechny druhy stolních laminátorů do 80 micronů. Zvýrazní barevnost a celkový vzhled vašich dokumentů, poskytnou jim m..