Slovenčina Čeština English
Váš nákupní košík je prázdný.
Vítejte, můžete se přihlásit.
Vyprodej!!


VÝPRODEJ

Každý den aktualizováno

Filtr:

DVD
BLURAY
papírové DVD
3D Blu-ray

V ceně:

Od: CZK
Do: CZK

Label:

Žáner:

Filter - Knihy:

Audio Knihy
Kalendáře
Diáře

V ceně:

Od: CZK
Do: CZK

Label:

Žáner:

Filtr:

CD
Vinyly/Lpíčka
Singly
SACD
DVD
Blu-ray
Výběrovky

V ceně:

Od: CZK
Do: CZK

Label:

slovenské
české

Žánr:

Rok vydání:

Dostupnost

Zobrazit seznam / mřížka
Zobrazit
Řadit podle
pouze zboží skladem


TPLINK  - WiFi router TP-Link ..
999 Kč
3 dny
TPLINK
2015. Wi-Fi router Podporuje standard 802.11ac – další generace Wi-Fi Simultánní 2,4GHz 300Mbit/s a 5GHz 433Mbit/s připojení, celková dostupná šířka pásma 733 Mbit/s 2 externí antény poskytují stabilní všesměrový s..
TPLINK  - WiFi router TP-Link ..
1308 Kč
3 dny
TPLINK
2014. TP-Link RE200: dvojpásmový extender pre 802.11 ac. Podporuje prenos bezdrôtového signálu do predtým nedostupných alebo ťažko dostupných oblastí. Kompatibilný s 802.11 b / g / n, a 802.11ac Wi-Fi zariadenia. Dv..
TPLINK  - WiFi router TP-Link ..
951 Kč
3 dny
TPLINK
2011.  Tp-link tl-mr3420 je wifi router podporující standardy 802.  11 b/g/n.  Zařízení operuje dle protokolu 802.  11n s maximální teoretickou přenosovou rychlostí 300 mbit/s..
TPLINK  - WiFi router TP-Link ..
1308 Kč
3 dny
TPLINK
2011. Bezdrátový gigabitový směrovač 300 Mbit/s Ultimate Wireless N TL-WR1043ND je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti obsahující směrovač pro sdílení internetu a 4portový přepínač. Toto za..
TP-Link  - Venkovní jednotka T..
1805 Kč
skladem
TP-Link
2015. Klientská vonkajšia jednotka pre bezdrôtové siete v pásme 5GHz vhodná pre dlhšie spoje, výkonné rádio, 2x2 MIMO anténa so ziskom 13 dBi, WiFi 802.11a / n, 560MHz procesor, 64MB RAM, 2x Fast Ethernet, PoE napáj..
TPLINK  - Anténa TP-Link TL-A..
213 Kč
3 dny
TPLINK
2016. Veľmi jednoduchá inštalácia, nie je potrebný žiadny softvér. 9dBi všesmerový chod zosilňuje váš signál vo väčšom rozsahu. RP-SMA female konektor pracuje so zariadeniami vybavenými male RP-SMA konektorom. Frekv..
GEMBIRD  - Gembird kabel optický TosLink, 2m
89 Kč
3 dny
GEMBIRD
2011. Popis: optický audio kábel POF Konektory TOS(M) - TOS(M) Dĺžka 2m Farba čierna
TPLINK  - TP-LINK TD-W9980B wi..
2330 Kč
3 dny
TPLINK
2017. N600-Dualband-Gigabit-WLAN-VDSL2/ADSL2+-Modemrouter (Annex B)TD-W9980B · All-in-One-Gerät: VDSL2-Modem, NAT-Router, 4-Port-Gigabit-Switch und WLAN-N-Accesspoint · Geschwindigkeiten bis zu 100Mbps über VDSL2, k..
MAXLINK  - WiFi anténa MaxLink..
342 Kč
3 dny
MAXLINK
2015. konektor RSMA male (závit zevnitř, dírka, jak obvyklé na anténách)Všesměrová anténa 10dBi dodávaná s magnetickým stojánkem a 1m dlouhým kabelem zakončeným konektorem RSMA male. Anténa je vhodná pro vybudování ..
TPLINK  - WiFi router TP-Link ..
1051 Kč
3 dny
TPLINK
2014. Opakovač bezdrôtového signálu v pásme 2.4 GHz s jednoduchou inštaláciou priamo do elektrickej zásuvky a priechodná elektrickou zásuvkou. Kompatibilný so štandardmi bezdrôtových sietí 802.11 b / g / ns teoretic..
TPLINK  - WiFi router TP-Link ..
1540 Kč
3 dny
TPLINK
2016. Bezdrátový dvoupásmový router AC1350: Archer C60 Získejte rychlejší Wi-Fi na obou pásmech 2.4GHz (450Mbit/s) a 5GHz (867Mbit/s) Pokročilá AC Wi-Fi odemyká výkonnost všech vašich zařízení Tři 2.4GHz antény a dv..
TP-LINK  - WiFi router TP-Link ..
2476 Kč
7 dnů
TP-LINK
2016. Bezdrôtový wifi router ,Frekvencie: 2.4-2.5GHz, 5.15-5.25GHz, Bezdrôtové rýchlosti: 450Mbps (2.4GHz), 867Mbps (5GHz), Bezdrôtové normy: IEEE 802.11ac / n / a 5GHz, IEEE 802.11b / g / n 2.4GHz, Rozhranie: 4x 10..
TRITON  - Stojanový rozvadě..
20847 Kč
3 dny
TRITON
2015. Uvedené obrázky jsou pouze ilustrační, daný model má plechové dveře RMA-42-L81-XAX-A1 19' rozvaděč stojanový 42U/800x1000 perforované dveře (dv. síto 80%-6mm) Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce..
DATACOM  - Datacom 19
18762 Kč
3 dny
DATACOM
2015. Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží. Stojanový rozvaděč DATACOM 42U / 600 x 600 Popis produktu: - barva še..
DATACOM  - Keystone UTP RJ12 Cat3 (DUAL) černý
39 Kč
3 dny
DATACOM
2015. UTP Keystone RJ12 Cat.3 černý (DUAL) - RJ12 6p6c - horní zářez - nestíněný keystone cat.3 - barva černá - zářezové pole typu DUAL (lze použít zářezový nůž LSA i 110) - SLIM provedení UTP Keystone RJ12 Cat.3 č..
TRITON  - Podstavec pod rack, ..
2595 Kč
3 dny
TRITON
2014. Podstavec je použitelný pro všechny typy stojanových rozvaděčů o půdorysu 600x900mm. Konstrukci tvoří dva podélné boční díly, které odpovídají hloubce rozvaděče, a dva kryty (přední a zadní) s odpovídající ší..
DATACOM  - 10
2143 Kč
3 dny
DATACOM
2015. Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží. 10´´ široký, 4U vysoký, 140mm hluboký, plechové dveře 10" nástěnný roz..
OEM  - SFP+ 10G MM 850nm 300m Cisco
2325 Kč
3 dny
OEM
2016.  Sfp+ 10g mm 850nm 300m cisco pŘehled univerzální x2 modul pro sloty podporující rychlost 10gbps.  Kvalitní fp laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 300m při použití ..
DLINK  - D-Link DGS-1510-20 S..
8531 Kč
3 dny
DLINK
2014. 20-Port Gigabit Stackable SmartPro Switch including 2 SFP ports and 2 x 10G SFP+ ports - 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 2 x Mini-GBIC SFP ports - 2 x SFP+ ports - Physical Stacking up to 6 u..
D-Link  - D-Link DGS-1210-08P ..
4752 Kč
3 dny
D-Link
2013. 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP - 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 2 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports - Advance power saving features, time-based..
JIROUS  - GentleBox JC-220 MCX..
1078 Kč
3 dny
JIROUS
2013. Technická specifikace: Hotové klientské MIMO řešení designované pro nasazení s Nikrotik platformamy RouterBOARD: 2x směrová anténa 17dB (vertikální / horizontální polarizace) integrovaná v outdoor boxu. Integr..
CISCO SB  - Cisco SG200-50FP, 50..
29186 Kč
4 týdny
CISCO SB
2014. Ports 48 Gigabit Ethernet 2 Gigabit Ethernet combo Fan 4x Power over Ethernet (PoE) Power Dedicated to PoE - 375W Number of Ports That Support PoE - 48 Layer 2 Switching Spanning Tree Protocol (STP..
CISCO  - Cisco SFP-H10GB-CU5M=
3238 Kč
3 dny
CISCO
2015. Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter. Hmotnost a rozměry: 5 m. Možnosti propojení: 10GBASE-CU. Barva: černá Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter. Hmotnost a rozměry: 5 m. Možnosti propojení: 10GBASE-CU. Barva: ..
TRITON  - Montážní sada M6 ..
145 Kč
3 dny
TRITON
2015. Originálny P/N922423Názov produktuEq
Hewlett Packard Enterprise  - HEWLETT PACKARD ENTE..
93707 Kč
3 dny
Hewlett Packard Enterprise
2015. Originálny P/NJ9729A#ABBNázov produktu
CISCO  - Cisco AIR-CAP3502E-E-K9
21105 Kč
4 týdny
CISCO
2015. The Cisco Aironet 3500e mode - Indoor, challenging environments, Dual-band controller-based 802.11a/g/n OVERVIEW Cisco® Aironet® 3500 Series Access Points with Cisco CleanAir technology are the industry's f..
DLINK  - D-Link DGS-1016D 16x..
2571 Kč
3 dny
DLINK
2011. Popis produktu: 16 10/100/1000Base-T Gigabit portů 32Gb/s přepínací pole Až o 40 % méně energie Funkce Auto MDI/MDIX na všech portech Bezpečné přepínání metodou store-and-forward Full/half-duplex ..
MIKROTIK  - MIKROTIK RB411AR 300..
3696 Kč
3 dny
MIKROTIK
2015. 1x miniPCI, 1x LAN, integrovaný modul 802.11b/g RB411AR je kompaktní a cenově výhodný routeboard s integrovaným modulem pro pásmo 2,4 GHz (802.11b/g) a licencí L4 postavený na chipsetu Atheros AR7131 s 300MHz..
OEM  - 8portový napáj. pa..
760 Kč
3 dny
OEM
2015. 8 portový napájecí panel s ochranou proti prepetí 30V, bez zdroje. Power panel., 8 portový napájecípanel s kvalitní zemnící plochou a chránenýminapájecími vodici. Do RJ45 konektorů na jedné straně se připo..
NETGEAR  - NETGEAR 2PT GIG PWLN..
3072 Kč
4 dny
NETGEAR
2015. Originálny P/NPLP1200-100PESNázov produktu
OVISLINK  - AirLive 24xGbit + 4x..
15603 Kč
4 týdny
OVISLINK
2014. AirLive POE-GSH2004L-370, 24 Port Gigabit with 4 UTP/SFP combo 802.3AT PoE Switch - 24 portů 10/100/1000 včetně 4 portů UTP / SFP combo porty - 24 - Portů PoE 802.3at/af porty - Plný výkon 370Watt Built ..
UBIQUITI NETWORKS  - UBNT UniFi AP Profi ..
9091 Kč
3 dny
UBIQUITI NETWORKS
2015. UBNT UniFi AP Professional, vnitřní accesspoint MIMO 2,4GHz/5GHz PŘEHLED Nejrychlejší UniFi model s rychlostí až 300 Mbps v 5 GHz pásmu a až 450 Mbps v pásmu 2,4 GHz. UAP-Pro nabízí současně dual-band provoz ..
MAXLINK  - pigtail 25cm RG178U U.FL - RSMA female
86 Kč
3 dny
MAXLINK
2015. Pro miniPCI a PCMCIA RSMA female (pin,vnější závit) Pro miniPCI a PCMCIA RSMA female (pin,vnější závit)
HP  - HPE 1920 48G Switch
30218 Kč
4 dny
HP
2014. Porty 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports 4 SFP 1000 Mbps ports Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 1000BASE-X SFP ports, or a combination Included Pamät a procesor MIPS..
HP Enterprise  - Aruba 2530 48 PoE+ Switch
25010 Kč
4 týdny
HP Enterprise
2015.  J9778a přehled - switch s managementem - routing/switching: layer 2 only - 48x 10/100 rj45 portů + 2x 10/100/1000 rj45 porty + 2x gb sfp porty + 1x dual-personality (rj-45 nebo usb micro-b) seri..
HP  - HP 5130-48G-PoE+-4SFP+ EI Rfrbd Swch
41131 Kč
4 týdny
HP
2015. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti + 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně Rozsáhlá síť s
Hewlett Packard Enterprise  - HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
13981 Kč
3 dny
Hewlett Packard Enterprise
2013. Ports 1 LC 1000Base-SX port Product dimensions (W x D x H) 2.17 x 0.6 x 0.46 in. Weight ( Imperial ) 0.04 Weight ( Metric ) 0.02 Data Transfer Rate 1 Gbps Gigabit Ethernet Interfaces/Ports 1 x 10..
D-Link  - D-Link DIR-868L WiFi..
4849 Kč
3 dny
D-Link
2013. Wireless AC1750 Cloud Router 3x3 current dual-band speed up to 1750Mbps 11n(450Mbps)+11ac(1300Mbps) 4 Gigabit ports for great wired connectivity Support Media server & shareport function mydlink cloud ser..
NetGear  - NETGEAR 5xGIGABIT De..
1039 Kč
3 dny
NetGear
2013. Originálny P/NGS105GENázov produktuN
YEALINK  - Yealink W56H IP DECT..
3697 Kč
3 dny
YEALINK
2016. Přídavná bezdrátová ručka k telefonu W56P / W52P, barevný displej, HD zvuk, výdrž až 400 hodin v pohotovostním režimu. Výdrž baterie 30 hovorových hodin, 400 hodin pohotovostní režim 2,4" barevný displej Vo..
UBIQUITI  - Ubiquiti EdgeRouter ..
12465 Kč
3 dny
UBIQUITI
2015. Originálny P/NERPro-8Názov produktuU
TPLINK  - USB klient TP-Link A..
1162 Kč
3 dny
TPLINK
2015. AC1200 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter, Všesmerová anténa 2x, USB 3.0, Bezdrôtových štandardov: IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, Frekvencia: 5GHz/2.4GHz, Požiadav..
Triton  - 19
1035 Kč
3 dny
Triton
2011. Police je plně univerzální, tj. použitelná pro všechny typy 19" rozvaděčů (nástěnných i stojanových) s hloubkou 450mm a více. Svojí klasickou prověřenou konstrukcí nezabírá 1U a nevytváří "mrtvé U", které nel..
Ubiquiti  - UBNT Tough Cable TC-..
5431 Kč
3 dny
Ubiquiti
2015.  PŘehled toughcablepro je speciálně designovaný stíněný ftp kabel kategorie 5e pro extrémní nasazení do nejnáročnějších meteorologických podmínek zásadně eliminující rizika poškození venkovních insta..
CISCO  - Cisco Gigabit VPN 4-Port Router RV042G
4807 Kč
3 dny
CISCO
2013. The Cisco RV042G Dual Gigabit WAN Router includes: •Dual Gigabit Ethernet WAN ports for load balancing and business continuity •Built-in 4-port Gigabit Ethernet switch •Strong security: Proven stateful pac..
CISCO  - Wireless-AC/N Premiu..
8975 Kč
3 dny
CISCO
2016.  Overview high-performance, easy-to-deploy, highly secure business-class wireless-ac connectivity for indoor spaces in today’s dynamic business environment, employees are becoming more mobile and c..
ATEN  - ATEN 17
42124 Kč
4 dny
ATEN
2016. Elektronické KVM do racku s LCD, 16xPC - 1x VGA + 1x klávesnice + 1x myš *vestavěný LCD 17" + klávesnice *rozlišení LCD až 1280x1024@75 *možnost připojit/odpojit PC bez restartu přepínače *není třeba software..
NETGEAR  - NETGEAR AIRCARD SMART CRADLE (DC112A)
6910 Kč
4 dny
NETGEAR
2016. Transformujte svůj mobilní hotspot NETGEAR AirCard do silného směrovače LTE s touto kartou AirCard Smart Cradle. Díky vysokorychlostním vestavěným 4G / 3G anténám a externím anténám Wi-Fi, 1 portu USB a 5-ti g..
TRITON  - Stojanový rozvaděč 42U (š)800x(h)800
17998 Kč
7 dnů
TRITON
2013. Stojanový rozvaděč určený pro datové a telekomunikační rozvody. Jeho robustní ocelová konstrukce a vysoká kvalita zpracování zaručují vynikající užitné vlastnosti. Díky do detailu propracované konstrukci je z..
GEMBIRD  - Gembird Kabel optický TosLink, 10m
285 Kč
3 dny
GEMBIRD
2011. Popis: optický audio kábel Gembird Konektory TOS(M) - TOS(M) Dĺžka 10m Farba čierna
OEM  - Průmyslový napáj...
1410 Kč
3 dny
OEM
2015.  Meanwel ad-55b - průmyslový napájecí zdroj 24-29v (55w) se zálohovací funkcí meanwel ad-55b - průmyslový napájecí zdroj 24-29v (55w) se zálohovací funkcí
D-Link  - D-Link DGS-1100-26 E..
4725 Kč
3 dny
D-Link
2014. D-Link DGS-1100-26 Easy Smart Switch 10/100/1000 OVERVIEW Physical * Various selection of port counts, with or without PoE and fibre support * Fanless design for silent operation (excluding DGS-1100-24P) Gre..
DATACOM  - DATACOM WALL PLATE S..
55 Kč
3 dny
DATACOM
2017. WALL plate SA s rámečkem pro 2 keystone - pro umístění "pod omítku" - barva bílá (vysoký lesk) - protiprachová zábrana - pro kompletaci zásuvky je nutno dokoupit pouze 2ks keystone WALL plate SA s rámečkem pr..
ZyXEL  - ZyXEL 5x10/100 QoS s..
436 Kč
3 dny
ZyXEL
2015. ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navrhnutý predovšetkým pre domáce siete a malé firmy. Ponúka Vám špeciálne "VIP porty", vďaka ktorým môžete zvýšiť výkon a lepšie si tak užívať surfovanie na Internete,..
TP-Link  - WiFi router TP-Link ..
3281 Kč
skladem
TP-Link
2016.  PŘehled *simultaneous 600mbps on 2.  4ghz + 1300mbps on 5ghz totals 1.  9gbps wi-fi speeds *3 dual band external antennas and 700mw high-powered amplifiers eliminate “dead zones..
ALLIED TELESIS  - Allied Telesis conve..
5186 Kč
3 dny
ALLIED TELESIS
2015. Features of the AT-FS202 (v4) 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode fiber standalone media and rate converter * Half & Full Duplex operation, on both fibre and copper ports * Transparent to 802.1Q p..
SOLARIX  - 19
2154 Kč
3 dny
SOLARIX
2015. 19" Patch panel Solarix 24 x RJ45 CAT6 UTP s vyvaz. lištou černý 1U PŘEHLED Patch panel Solarix SX24L-6-UTP-BK je nestíněný panel CAT6 osazený 24 porty RJ45. Důležitou součástí těla tohoto panelu je vyvazovac..
SOLARIX  - Keystone Solarix CAT..
53 Kč
3 dny
SOLARIX
2015. Zařezávací keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý svorkovnice 90° SXKJ-5E-UTP-BK-90 Přehled Systém strukturované kabeláže Solarix nabízí keystony RJ45, které jsou určeny pro montáž do modulárních zásuvek a pat..
HP Enterprise  - HPE 1420 24G 2SFP+ Switch
13401 Kč
3 dny
HP Enterprise
2015. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti + 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně Rozsáhlá síť s
DATACOM  - DATACOM FTP DRÁT CAT6 BAL.305M
5979 Kč
3 dny
DATACOM
2015. FTP (stíněný) drát cat.6, 4páry, bal.305m Instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže. Díky stíněnému provedení kabelu je vhodný pro umístění do náročnějšího vnitřního prostředí. - 4 ..


Nové akce - ELEKTRO:*

Jiní právě kupují


Agro  - Hnojivo Agro  KT Travin 20 kg
1958 Kč
skladem
Agro
2014. Trávníkové hnojivo TRAVIN se již dlouhou dobu řadí mezí nejlepší a nejpoužívanější hnojiva na okrasné trávníky na našem trhu. Obsahuje dva druhy herbicidu, které udržují Váš trávník v bezplevelném stavu.TRAVIN..
Infosec  - INFOSEC Z1 ZENERGY CUBE 600 300W 655521
1804 Kč
skladem
Infosec
2011. Kompaktný záložný zdroj s kapacitou 600VA a prepäťovou ochranou - 3 zásuvky 220V, záloha ca 11min, alarm, rozmery 86,7 x 161 x 166 Kompaktný záložný zdroj s kapacitou 600VA a prepäťovou ochranou - 3 zásuvky 22..
Manta  - MANTA MP3 AUTORÁDIO ONTARIO RS4503
792 Kč
skladem
Manta
2016. Autorádio s možnosťou prehrávania MP3, Napájanie: 12 V, slot pre pamäťovú kartu: MicroSD (max 32 GB), slot USB: áno, Podporované audio súborov: MP3, LCD displej: LED, digitálne hodiny, Ďalšie funkcie: pauza, n..
ADATA  - Paměťová karta Ad..
230 Kč
3 dny
ADATA
2012. Typ: SDHC Trieda: class 4 rýchlosť čítania: 10 až 14 MB/s rýchlosť zápisu: 2 - 5 MB/s s adaptérom
GEMBIRD  - GEMBIRD REDUKCIA SCA..
37 Kč
3 dny
GEMBIRD
2012. Redukcia z SCART konektora na 3x RCA (cinch) konektor a 1x S-video konektor. Možnosť zmeny nastavenia SCART konektora pre vstup alebo výstup. Bulk balenie.
Professor  - PROFESSOR ROTAČNÝ MOP MOPIO LONG 76638
732 Kč
skladem
Professor
2016. Rotačný strapcový mop Professor je vybavený predĺženou teleskopickou tyčou, ktorú môžete nastaviť až na dĺžku 146 cm. Rotačný mechanizmus vedra zabezpečí dokonalé vyžmýkanie bez namáčania rúk, takže sa mop hod..
GEMBIRD  - GEMBIRD MICRO USB 2...
40 Kč
3 dny
GEMBIRD
2015. Originálny P/NCCP-MUSB2-AMBM-W-0.5MNázov produktu