Slovenčina Čeština English
Váš nákupní košík je prázdný.
Vítejte, můžete se přihlásit.

RYCHLÉ PLATBY






VÝPRODEJ

Každý den aktualizováno

Filtr:

DVD
BLURAY
papírové DVD
3D Blu-ray

V ceně:

Od: CZK
Do: CZK

Label:

Žáner:

Filter - Knihy:

Audio Knihy
Kalendáře
Diáře

V ceně:

Od: CZK
Do: CZK

Label:

Žáner:

Filtr:

CD
Vinyly/Lpíčka
Singly
SACD
DVD
Blu-ray
Výběrovky

V ceně:

Od: CZK
Do: CZK

Label:

slovenské
české

Žánr:

Rok vydání:

Dostupnost

Zobrazit seznam / mřížka
Zobrazit
Řadit podle
pouze zboží skladem


Electrolux  - ELECTROLUX Rychlovarná konvice EEWA7500, Nerez
2195 Kč
5 dnů
Electrolux
Atraktívne prevedenie z vysokoušlachtilej ocele, menenie farieb počas ohrevu vody, nastavenie teploty, automatické vypnutie, objem 1,7l, ochrana proti spusteniu naprázdno, tepelná poistka, skryté výhrevné teleso,..
VIVAX  - VIVAX Varná konvice s indikátorem teploty WH-176TC / 2200W / 1,7l
704 Kč
7 dnů
VIVAX
Vivax wh-176tc rychlovarná nerezová konvice s přehlednou stupnicí množství vody a objemem až 1,7 l.  Nejen milovníci čaje ocení snadnou regulaci teploty na 60°c, 70°c, 80°c, 90°c nebo 100°c.  ..
SINBO  - SINBO SK-7314 Varná konvice plast/ slonovinově bílá
599 Kč
7 dnů
SINBO
Varná konvice SINBO SK-7314 Rychlovarná konvice o objemu 1,7l. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Spotřeba: 2000 W Barva: béžová
Tristar  - TRISTAR -WK-1324 RÝCHLOVARNÁ KANVICA, 1,5 L 2000W BIELA
920 Kč
7 dnů
Tristar
Tristar -WK-1324 rýchlovarná kanvica, 1,5 l 2000W biela
Fiskars  - FISKARS Konvička 2 l First Fiskars®
130 Kč
7 dnů
Fiskars
Detské náradie je trvanlivé a ľahko sa používa. Je vyrobené pre skutočnú prácu. - Objem 2 litre - Plast
SINBO  - OPRAVENÉ - SINBO RKN-35 Varná konvice nerez
248 Kč
7 dnů
SINBO
Sinbo rkn-35 rychlovarná nerezová konvice s kapacitou 1,8 l.  Konvice se automaticky vypne, když dosáhne voda bodu varu.  Výkon konvice je 1800 w a má 360° základnu.  ZÁkladnÍ specif..
SINBO  - SINBO SK-7315  Varná konvice plast, černá
321 Kč
7 dnů
SINBO
Varná konvice SINBO SK-7315 Rychlovarná konvice o objemu 1,7l. Má vyjímatelný a omyvatelný filtr. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Objem: 1,7 l Spotřeba: 2000 W Barva:
CleanSui  - CLEANSUI FILTRAČNÁ KONVICA GP001, ZELENÁ,  1,2 L FILTROVANEJ VODY, 1,9 L CELKOM
826 Kč
skladem
CleanSui
Navrhnutá talianskou spoločnosťou Guzzini Odstraňuje 99,99 % baktérií z vody z vodovodného kohútika Znižuje výskyt vodného kameňa Jej tenké prevedenie je vhodné na umiestnenie do dverí chladničky Utesnen..
Scarlett  - SCARLETT RÝCHLOVARNÁ KONVICA DORIS SC-021 BÉŽOVÁ
716 Kč
7 dnů
Scarlett
Cestovná kanvica, Max. objem vody 0,5 l, Príkon 600 W, Skryté výhrevné teleso, automatické vypínanie, Ochrana pri zapnutí bez vody alebo prehriatia, kontrolka zapnutia, 2 cestovné šálky ako darček, Extra sáčok pre u..
Electrolux  - ELECTROLUX EEWA 5310 KONVICE
1718 Kč
5 dnů
Electrolux
Sklenená rýchlovarná kanvica EEWA 5310, príkon 2200W, objem 1,7l, praktické otváranie veka jednou rukou, zakryté výhrevné teleso leštenou nerezovou oceľou, rovné dno, ochrana proti prehriatiu, obojstranný ukazovateľ..
SINBO  - SINBO RKN-35 VARNÁ KONVICE NEREZ
401 Kč
2 týdny
SINBO
Sinbo rkn-35 rychlovarná nerezová konvice s kapacitou 1,8 l.  Konvice se automaticky vypne, když dosáhne voda bodu varu.  Výkon konvice je 1800 w a má 360° základnu.  ZÁkladnÍ specif..
Professor  - PROFESSOR RÝCHLOVARNÁ KONVICA CZ106 BIELA
496 Kč
skladem
Professor
Príkon 900 W, objem 1 l, odnímateľný podstavec, ukazovateľ vodnej hladiny, svetelná indikácia zapnutia, filter zachytávajúci vodný kameň, automatické vypnutie pri bode varu, farba biela
Guzzanti  - GUZZANTI Rychlovarná konvice GZ202, Nerez
962 Kč
7 dnů
Guzzanti
Kanvica z vysoko kvalitnej nerezovej ocele s nadčasovým dizajnom. Objem 1.7 l. Modré podsvietenie pri zapnutí. Odnímateľná základňa s 360° konektorom. Priehľadný vodoznak. Odnímateľný filter pre ľahké čistenie. Skry..
Professor  - PROFESSOR RÝCHLOVARNÁ KONVICA CZ108 BIELA
601 Kč
skladem
Professor
Príkon 1300 W, objem 1 l, otočný odnímateľný podstavec, nerezové dno, skryté výhrevné teleso, ukazovateľ vodnej hladiny, svetelná indikácia zapnutia, ochrana proti zapnutiu bez vody, filter zachytávajúci vodný kameň..


Nové akce - ELEKTRO:*

Jiní právě kupují


PATRIOT  - Patriot 4GB SO-DIMM  DDR3-1333MHz  1,35V SR
1015 Kč
7 dnů
PATRIOT
2015. Patriot paměti nejen pro ultrabooky jsou perfektní - vhodné pro jakoukoliv třídu ultrabooku, jsou kompatibilní s 3.generací Intel® mobilních procesorů a běží na pouhých 1.35V. Optimalizovány pro ultra nízkou ..
PIONEER  - Pioneer velká sluchátka
1426 Kč
7 dnů
PIONEER
2015. Uzavřená sluchátka, 7Hz-40kHz, 1500mW, 100dB, 215g, měnič 40mm, pohodlné velké náušníky, redukce na 6,3mm. Uzavřená sluchátka, 7Hz-40kHz, 1500mW, 100dB, 215g, měnič 40mm, pohodlné velké náušníky, redukce na 6..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HP 1820-24G SWITCH 2X SFP
7253 Kč
7 dnů
HP Enterprise
2015. Differentiator Smart-managed Layer 2 switch with 24 10/100/1000 and 2 SFP 100/1000 ports Ports (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/..
LENOVO  - ThinkPad 170W AC Adapter (slim tip)
5248 Kč
7 dnů
LENOVO
2015. Popis výrobku Lenovo ThinkPad 170W AC Adapter - síťový adaptér - 170 Watt Typ zařízení Síťový adaptér - externí Rozměry (ŠxHxV) 7.6 cm x 15.5 cm x 3 cm Váha 600 g Lokalizace Saudská Arábia, Indonézia, Vietna..
OEM  - Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 3m OM3
420 Kč
7 dnů
OEM
2015. Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 3m OM3
HP  - Toner HP CE263A purpurový (11 000str./5%)
7416 Kč
skladem
HP
2011.  Tp-link tl-wn727n je bezdrátový usb adaptér draft n s technologií mimo, umožňující snadné připojení vašeho počítače nebo notebooku k bezdrátovým sítím bez použití síťových kabelů.  Jeho ma..