Slovenčina Čeština English
Váš nákupní košík je prázdný.
Vítejte, můžete se přihlásit.

RYCHLÉ PLATBY






VÝPRODEJ

Každý den aktualizováno

Filtr:

DVD
BLURAY
papírové DVD
3D Blu-ray

V ceně:

Od: CZK
Do: CZK

Label:

Žáner:

Filter - Knihy:

Audio Knihy
Kalendáře
Diáře

V ceně:

Od: CZK
Do: CZK

Label:

Žáner:

Filtr:

CD
Vinyly/Lpíčka
Singly
SACD
DVD
Blu-ray
Výběrovky

V ceně:

Od: CZK
Do: CZK

Label:

slovenské
české

Žánr:

Rok vydání:

Dostupnost

Zobrazit seznam / mřížka
Zobrazit
Řadit podle

Nové akce - ELEKTRO:*

Jiní právě kupují


HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HP 1820-24G SWITCH 2X SFP
7253 Kč
7 dnů
HP Enterprise
2015. Differentiator Smart-managed Layer 2 switch with 24 10/100/1000 and 2 SFP 100/1000 ports Ports (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/..
LENOVO  - ThinkPad 170W AC Adapter (slim tip)
5248 Kč
7 dnů
LENOVO
2015. Popis výrobku Lenovo ThinkPad 170W AC Adapter - síťový adaptér - 170 Watt Typ zařízení Síťový adaptér - externí Rozměry (ŠxHxV) 7.6 cm x 15.5 cm x 3 cm Váha 600 g Lokalizace Saudská Arábia, Indonézia, Vietna..
OEM  - Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 3m OM3
420 Kč
7 dnů
OEM
2015. Optický patch kabel duplex SC-ST 50/125 MM 3m OM3
HP  - Toner HP CE263A purpurový (11 000str./5%)
7416 Kč
skladem
HP
2011.  Tp-link tl-wn727n je bezdrátový usb adaptér draft n s technologií mimo, umožňující snadné připojení vašeho počítače nebo notebooku k bezdrátovým sítím bez použití síťových kabelů.  Jeho ma..
TP-Link  - TP- Link TL-WR740N 150Mbps Wireless N Router
837 Kč
skladem
TP-Link
2011.  Tp-link tl-wr740n je bezdrátový ap router, který poskytuje propustnost bezdrátového spojení až do rychlosti 150 mbit/s.  Podporuje standardy ieee 802.  11b, ieee 802.  ..
Asrock  - ASROCK MB 970 EXTREME4 (AM3+, amd, 4xDDR3, PCIE, 5xSATA3+eSATA, USB3+IEEE1394, 7.1, GLAN, ..
3029 Kč
skladem
Asrock
2013. Základná doska AMD 970/SB950, 3x PCIe x16, DDR3 2100, SATA III, eSATA III, USB 3.0, GLAN, FireWire, 8ch audio, ATX, scAM3 + Základná doska s radom technologických vylepšení osadená päticou AM3 +, čipset AMD 97..